چین میله های پرده ای لوله سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Susie

شماره تلفن : +86 13709669010

WhatsApp : +8613709669010

Free call

سری میله پرده ساده KYOK

June 9, 2023

آخرین اخبار شرکت سری میله پرده ساده KYOK

اگر به دنبال یک پرده میل ساده و ظریف برای تکمیل طراحی داخلی مینیمالیستی خود هستید، مجموعه پرده‌های مینیمالیستی ما همان چیزی است که شما نیاز دارید.پرده‌های مینیمالیستی ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که براق و محجوب باشند، با خطوط تمیز و زیبایی مینیمالیستی که ظاهر کلی فضای شما را بدون غلبه بر آن افزایش می‌دهد.

با توجه به جنس و ظاهر پرده های سری ساده می توان آنها را به 4 سری تقسیم کرد که عبارتند از سری رزین، سری کریستال، سری Hollowing و سری Plane.

 

Resin Series Curtain Rod  پرده های سری رزین

 

  پرده سری رزین نوعی پرده پرده است که از مواد رزینی ساخته شده است.آنها را می توان به شکلی شبیه چوب، فلز یا مواد دیگر ساخت و می توان آنها را با بافت ها و الگوهای مختلفی از جمله صاف، مات، براق یا فلزی تکمیل کرد.یکی از مزایای استفاده از میله پرده سری رزین این است که در برابر رطوبت و رطوبت مقاوم است و برای استفاده در حمام و سایر مناطقی که رطوبت وجود دارد ایده آل است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Crystal Series پرده های سری کریستال

 

پرده‌های کریستالی افزودنی زیبا و شیک برای هر دکوراسیون منزل هستند و می‌توانند با پرده‌های شفاف، پرده‌های ابریشمی، پرده‌های مخملی و موارد دیگر به خوبی کار کنند و به نور اجازه عبور داده و محیطی نرم و رمانتیک را ایجاد می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hollowing series  پرده سری Hollowing

 

میله پرده توخالی یک پرده بسیار مدرن به سبک مینیمالیستی است که مکمل پرده های تک رنگ در رنگ های خنثی تمیز و شیک مانند سفید، بژ یا خاکستری است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Plane Series Curtain Rod پرده سری هواپیما

 

پرده سری Plane نوعی پرده پرده است که طراحی ساده و کم‌رنگی با سطح صاف و صاف دارد.یکی از مزایای استفاده از میله پرده سری هواپیما این است که می تواند طیف وسیعی از سبک های دکوراسیون داخلی، از مدرن و مینیمالیست گرفته تا سنتی و کلاسیک را تکمیل کند.طراحی ساده و تمیز میله می تواند ظاهری منسجم و یکپارچه در خانه شما ایجاد کند، بدون اینکه از سایر عناصر تزئینی اتاق کم کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

البته ما فقط گزینه های بالا را نداریم.چه به دنبال طراحی ساده و مدرن و کاربردی باشید و چه به دنبال یک شاهکار لوکس باشید، ما پرده پرده مناسبی را برای شما داریم.پس چرا صبر کنیم؟امروز کاتالوگ محصولات ما را مرور کنید و درخواست را برای ما ارسال کنید، شروع به تبدیل خانه خود به فضای زیبایی که همیشه آرزویش را داشتید کنید!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما